1944/1945
32 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45, T v tisku
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla 159/500
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie 294/300
39 x 46 cm
lept, suchá jehla, autorský tisk 33/45
95,5 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Anderle
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, tempera, karton
28,5 x 62 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Bím 79
akvarel, tužka, karton
41 x 22 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 15. 3. 78
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
23 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
14 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 82, LD 31. 5.
akvarel, tuš, karton
15 x 23,5 cm (výřez)
akvarel, tuš
14,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 87
kvaš, akvarel, tuš, karton
45 x 33 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
zlacená olověná plastika
v. 62 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akvarel, pastel, tuš, karton
29,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 86
suchá jehla, monotyp
12 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2002
olej, plátno
80 x 45 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 02
olej, plátno
32 x 40 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 63
olej, plátno
45 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 99, na rubu J. Jíra 99
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 63
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, malířská lapenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1997
olej, tempera, lepenka
28,5 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Josef Vyleťal
Vyvolávací cena: | 175 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD V Beneš 65
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, tempera, překližka
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Vilém Nowak 1974
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
41 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 90, na rubu Janeček 1990
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |