barevné křídy, karton
37 x 43 cm (výřez)
Signatura: PD monogram M. 90.
lept 29/60
17 x 12,5 cm
Signatura: PD L. J. Kašpar, monogram K v tisku
barevná litografie, autorský tisk
15 x 21 cm
Signatura: PD J. Valečka
2009
18 x 29 cm
Signatura: PD J Valečka, 2009
tisk, plastová fólie
120 x 50 cm
Signatura: LU Mlynárčik, LD 1994
2011
suchá jehla 59/100
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2011
2011
suchá jehla 23/100
20,5 x 14,5 cm
barevná serigrafie, ofset 13/40
100 x 70 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1985
kovová matrice
36 x 75 cm
barevný lept 61/160
12 x 8 cm
Signatura: PD Istler 96
11 x 8,5 cm
Signatura: UD Istler 92
2009
lept, kolorováno (76/100, 56/100, 57/100)
10,5 x 14,5 / 12 x 17 cm
Signatura: 3 x PD A. Antonová 09
serigrafie 75/100
60 x 60 cm
Signatura: na rubu Sýkora 71
barevná serigrafie
25,5 x 17,5 cm
Signatura: LD Boris Jirků
mosazná plastika, dřevo 3/25
33 x 26 x 18 cm
Signatura: zespodu na podstavci na štítku K. Malich
2011
barevná litografie 24/100
15,5 x 24 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2011
akvarel, ruční papír
27,5 x 19 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
kvaš, papír
30 x 21 cm
Signatura: PD Načeradský 93
olej, lepenka
70 x 60 cm
Signatura: PD Načeradský 98
kvaš, papír
29,5 x 21 cm
Signatura: UD Načeradský 91
2015
akvarel, pastel, tužka
14 x 19 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
olej, sololit
41 x 54 cm
Signatura: PD F. Gross
2009
2 x barevná litografie (34/100, 10/100)
12,5 x 21 / 6 x 14,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Ptáček 2009
asambláž, olej, sololit
80,5 x 103 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1994