7,5 x 5 cm
Signatura: UD Hadlač 85
lept 181/200
7,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Hadlač 89
akvarel, karton
44 x 56 cm (výřez)
Signatura: LD M. Holý 34
lept 7/75
49 x 40 cm
Signatura: PD Anna Khunová
olej, plátno
40,5 x 54,5 cm
Signatura: LD Jelínek
lept 50/50
7,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Hadlač 87
barevný ofset 49/148
41,5 x 30 cm
Signatura: PD Pavel Horák
17,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1987
1909
27,5 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD monogram A 1909
10 x 8 cm
Signatura: PD Škarohlíd 85
barevná serigrafie
20 x 9,5 cm
Signatura: UD A Nečasová
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Dudek 79
1951
19,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Mario Stretti, LD Ke dni 10. XI. 1951, monogram MS v tisku
dřevoryt, autorský tisk
15 x 14,5 cm
Signatura: PD Hermína Melicharová
kresba tuší, pastel, karton
31 x 18 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
41 x 40 cm
Signatura: LD R. Mašata 1991
30. léta 20. stol.
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD W. N.
porcelánový talíř Rosenthal
průměr 26,5 cm
Signatura: na rubu v tisku Jiří Kolář
bronzová plastika
v. 28 cm
Signatura: zezadu Zívr 1966
2009
litografie
34,5 x 29 cm
Signatura: 2 x PD J. Válová 09
barevný pastel
16 x 22,5 cm
Signatura: PD V. Š. 23
koláž
14,5 x 10 cm
1913
4 x 5 cm
Signatura: PD monogram PV. v tisku
1913
4 x 5 cm