80. léta 20. s
akryl, plátno / akryl, překližka
120 x 140 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
lité laky, deska
197,5 x 147 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak, PU Jaroslav Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1997
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
2016
asambláž, malba, dřevěné desky
122 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2016
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2016
kombinovaná technika, asambláž, kov, malba, tužka,
63 x 61 cm
tuš, tempera, karton
89,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2016
barevný kouř, plátno
195 x 185 cm
Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová 2016
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, lité barvy, linoleum, deska
163 x 194,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča 91
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
uhel, plátno
162,5 x 162,5 cm
Signatura: sign. PD Moucha 91, na rubu Moucha 91
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: sign. LU M. Kunc 1985
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
2008
akryl, plátno
150 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2008
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tuš, ruční papír
124 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu Federico Díaz s autorským razítkem, autorský hologram č. 00677
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2007
kombinovaná technika, olej, papír
61 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 16. 9. 07
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1905-1909
olej, plátno na lepence
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1907
8,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, dřevěná deska
39 x 150 cm
Signatura: sign. PD Marcel Proust
olej, plátno
153,5 x 144 cm
Signatura: sign. PD V. H. Popelka 1923
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kaván