15 x 22 cm
Signatura: PD K. Štika
koláž, kresba tužkou, karton
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD V. Jan. 1988
barevná litografie 89/90
22,5 x 15 cm
Signatura: PD Igor Ševčík 1980
58 x 89 cm
Signatura: PD J. Válová 99
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: na rubu monogram JK 1965
kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
suchá jehla, ručne kolorováno stencilií 8/300
52,5 x 36,5 cm
Signatura: RD Dalí
52,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Dalí
koláž
25,5 x 20 cm
Signatura: PD JK 95, na rubu Jiří Kolář 95
olej, tempera, lepenka
28,5 x 21,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Josef Vyletal
27 x 31,5 cm
Signatura: PD Foltýn 1934
olej, plátno
66 x 50 cm
Signatura: PN V. Sychra 41
olej, plátno
66,5 x 50 cm
Signatura: PD Lev 40, na rubu na blindrámu Lev Šimák
olej, plátno
101,5 x 80 cm
Signatura: PD V. Hroch 1930
olej, plátno
57 x 73 cm
Signatura: PD Feigl
40. léta 20. stol.
olej, olejová tempera, lepenka
46 x 56 cm
Signatura: PD Krejčí
olej, sololit
90 x43,5 cm
Signatura: UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
olej, plátno
47,5 x 61 cm
Signatura: PD Holub
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: LD Kaván
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: PD F. Šimon 1903
1905
barevný lept s akvatintou
36 x 27,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
kombinovaná technika, svítící objekt
77 x 90 cm
Signatura: UD Dlouhý 2. II. 1979, na rubu Dlouhý 79
70. léta 20. stol.
olej, juta, sololit
110 x 74 cm
Signatura: PD V. Kiml
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: PD Willi Nowak