akvarel, kvaš, karton
23 x 36 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
lept 5/8
34,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Istler
barevný lept, autorský tisk
32,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Istler 77
25 x 21 cm
Signatura: PD monogram W
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
koláž, fixa, karton
28 x 20 cm
Signatura: na rubu Věra Janoušková 1991
1952
litografie, II. stav
17,5 x 12 cm
Signatura: PD MŠvabinský
1954
litografie
37,5 x 29 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD monogram ŠM 54 v tisku
1954
litografie 28/40
26,5 x 20,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský, monogram ŠM 54 v tisku
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
44,5 x 55 cm
Signatura: LD Feigl Palestina 1933
litografie
17 x 22,5 cm
Signatura: PD MŠvabinský
olej, plátno
41 x 74 cm
Signatura: LD P. Kopáček 55.
barevný linoryt, autorský ruční tisk
26 x 35 cm
Signatura: PD Janeček 50
barevná litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: UD F. Gross
kombinovaná technika, tempera
39 x 59 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
barevná litografie 85/200
28,5 x 22 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 82
pastel, akvarel
36 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD M. Holý 60.
barevná litografie 45/80
20,5 x 35 cm
Signatura: PD F. Gross 82
barevná litografie 10/70
20 x 34 cm
Signatura: PD F. Gross 81
tempera
50 x 36 cm
Signatura: PD A. Podloucký 59
barevná litografie 177/180
48,5 x 69 cm
Signatura: PD monogram K 469
suchá jehla 52/65
14 x 9 cm
Signatura: PD Janíčková 78
9 x 7 cm
Signatura: PD Podolský, LD 1988
1951
olej, lepenka
33 x 45,5 cm
Signatura: LD nečitelná 51