41 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD Vašíček 62
kresba tuší, akvarel
21 x 20,5 cm
Signatura: LN monogram db
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: LD Dobeš
5 x 7 cm
Signatura: PD Rabas 49
9,5 x 16 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 1947
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram EF v tisku
kresba tužkou, akvarel
18,5 x 15 cm
Signatura: PD nečitelný monogram 48.
barevná litografie 10/12
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Josef Paleček 65
tempera, sololit
62,5 x 44,5 cm
1952
13 x 9 cm
Signatura: PD 1952 C. Bouda, monogram Cb v tisku
12,5 x 8 cm
Signatura: PD C. Bouda, monogram CB v tisku
akvarel
20 x 14 cm
Signatura: PD OMrkvička 48
akvarel, tisk
53 x 46,5 cm
Signatura: LD R. Fila 68
1967/2009
serigrafie 42/80
220 x 38,5 cm
Signatura: PD Sýkora 1967 / 2009
litografie
9,5 x 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 62
11,5 x 18 cm
Signatura: PD monogram L, na rubu Josef Liesler, Liesler 60
suchá jehla, akvarel
11 x 17 cm
Signatura: UD Seydl
1979/1983
barevná serigrafie, ruční papír 7/30
32 x 27 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 79/83
12 x 20 cm
Signatura: PD P. Kotík
lept, ruční papír 11/50
19,5 x 20 cm
Signatura: PD Pacovská 72
1980 - 1998
kombinovaná technika, lepenka
28,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1998/1980-98
kresba tuší, akvarel
21 x 30 cm
Signatura: PD monogram P 75
kombinovaná technika, karton na kapa desce
38 x 29 cm
Signatura: PD J. V.
strukturální grafika 1/3
11 x 19 cm
Signatura: PD Puchanrová 62