reliéf, bombírovaný papír, barva, karton
24 x 13,5 cm
Signatura: sign. na rubu Hugo Demartini 1961, Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
plastika, osinkocement
v. 233 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, acronex, plavené křídy, pryskyřice, plátno
60 x 39 cm
Signatura: sign. LN R. Zörner 67, na rubu Zörner R. 1968
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
60. léta 20. s
kresba tuší, koláž, dřevěná deska
71 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
75,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1970
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
70 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu monogram júl - august 1960 OČ
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
strukturální malba, asambláž, koláž, papír, PVC šňů
44 x 32 cm
Signatura: sign. na rubu D. Chatrný 69
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
variabil, chromované železo
21 x 21 x 7 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, lepenka
51 x 44,5 cm
Signatura: sign. na rubu R. Kratina 64
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
bronzová plastika
37 x 136 x 37 cm
Signatura: neznačeno
2007 - 2009
lakované perforované plechy, asambláž, dřevo
43 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007-8
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, dřevěná deska
30 x 41 cm
Signatura: sign. PN razítkem Kafka 69, na rubu Čestmír Kafka 1969
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, tuš
51 x 73 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
pálená hlína, sklo, dřevěný podstavec
v. 45 cm
Signatura: sign. zezadu Zívr 1973
1963/1964
asambláž, dřevěný reliéf na dřevěné desce, barva
103 x 102,5 cm
Signatura: sign. na rubu Sekal 1963/4
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olejová tempera, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
plastika, epoxid
v. 141 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Jankovič 64
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1964 - 1979
kombinovaná technika, olej, tuš, akryl, reliéf, ruč
49 x 45,5 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý, na rubu 1964, 1972, 1974, 27. 6. 1979
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
propalovaná koláž, barevné tuše, plátno
85 x 75 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 83, na rubu Eduard Ovčáček
monotyp
49 x 63 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 69
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
115 x 130 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
koláž, kresba, sololit
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu 1978 Bronislaw Kierzkowski
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 1978
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kresba tuší, karton
51 x 41 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 76
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |