2005
akryl a olej, plátno
průměr 115 cm
Signatura: sign. na rubu Roman Franta 2005
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2002 - 2004
kombinovaná technika, olej, asambláž, laťovka
120 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý Bedřich 2002 - 2004
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 61 cm
Signatura: sign. zespodu Kutálek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, překližka
32,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Kavan Podzimní mlha
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1902
olej, lepenka
26,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 02
olej, sololit
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fuka 62
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
17. století
olej na měděné desce
49,5 x 67,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej na dřevěné desce
45,5 x 36 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kvaš na kartonu
30 x 38,5 cm
Signatura: signováno LD Jos. Nawratil
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno PD monogramem VB
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
62 x 48,5 cm
Signatura: signováno PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
51,5 x 71 cm
Signatura: signováno LD A. Hanzen
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
luneta, komb. technika, kresba, kvaš, tužka
36 x 30 cm
Signatura: signováno a datováno PD Mucha 33
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1913
olej na plátně
84 x 96 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 880 000 Kč |
olej na plátně
67 x 89 cm
Signatura: signováno PD M. Kopf
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na plátně
73 x 93 cm
Signatura: signováno PD T. F. Šimon
1909 - 11
olej na kartonu a lepence
23 x 27,5 cm
Signatura: signováno LD O. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1909 - 10
olej na plátně
60 x 72 cm
Signatura: signatura nezjištěna
olej na lepence
70,5 x 50,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Jan Trampota 1923
olej na plátně
80 x 64 cm
Signatura: signováno PD Diviš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej (místy s příměsí drti) na plátně
38 x 44,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Emil Filla 27
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
1921
akvarel na papíře
44,5 x 59 cm
Signatura: signováno a datováno PD V. Špála 21
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,2 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PN Proportion
enkaustika na lepence
52 x 36 cm
Signatura: signováno LD A. Procházka