akvarel, tuš, karton
21,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Rada 59
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1954
olej, mal. lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Lev 54
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
22 x 40 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
39,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD K Svolinský 1944
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
bar. křídy, tempera, karton
62 x 50 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, sololit
34 x 22 cm
Signatura: sign. LD Jakoby
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
tempera, pastel, mal. lepenka
50 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, sololit
35 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. PN F. Zikmund 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
40 x 95 cm
Signatura: sign. LD f. malý
olej, dřevo
36,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Otakar Mrkvička 43
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba tužkou, karton
17 x 13 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan 53
olej, lepenka
24 x 19 cm
Signatura: sign. PD B. Ullrych 1934
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
akvarel, kvaš
41 x 25 cm
Signatura: sign. nečitelná 43
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
olej, dřevěná deska
52 x 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD Z. Sklenář 43
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
24,5 x 17 cm
Signatura: sign. DU Tichý
32,7 x 25,6 cm
Signatura: sign. Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinová technika, kvaš, akvarel
40 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 36
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. UD Tichý 40.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, sololit
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Petrovan 47
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
suchá jehla 248/300
39 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 947, Š v desce
barevný pastel
55 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 46
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |