olej, plátno
74 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
130 x 195 cm
Signatura: sign. LD Janoušek. 35.
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
kresba tužkou, karton
26,8 x 20,4 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 1942, na rubu na blindrámu Jan Kotík
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, překližka
36,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal 43
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 32 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
roláž, fotoplátno
140 x 90 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK 67
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, sololit
48 x 59 cm
Signatura: sign. PD Matal 45
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
55 x 38 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 40
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
16 x 22 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 66
Vyvolávací cena: | 340 000 Kč |
olej, plátno
39 x 50 cm
Signatura: sign. PD APelc 32
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
70 x 54 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
strukturální grafika
48,5 x 34 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, vrypy, písky, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
122 x 63 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
100 x 145 cm
Signatura: sign. PD Fremund, LD VIII. 61
akryl, plátno
135 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar 1966
olej, plátno
96 x 136 cm
Signatura: sign. LD Smetana 71
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
variabilní objekt, dřevo, barva
92,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kratina
olej, plátno
62 x 62 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
2010
objekt z kovu, plastu a skla v dřevěném pouzdře
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu M. Dobeš
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, olej, plátno
135 x 135 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 87