olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Kojan
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, karton
16 x 30 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 45
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, malířská lepenka
47 x 39 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 39
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
49 x 65,5 cm
Signatura: sign. UD P. Kotík 29, na rubu P. Kotík 1929
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
26 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD E. F. 30
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tužkou, karton
54 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. PD F. Muzika 48
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
19,5 x 24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář 47
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, karton
20 x 25 cm
Signatura: sign. LD Matal
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš, běloba, karton
28 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Trnka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
litografie, IV. stav
42,5 x 32,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46, PD K.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
61 x 46 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1945
olej, lepenka, překližka
31,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 42
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, překližka
24 x 33 cm
olej, lepenka, překližka
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka, překližka
22,4 x 31,2 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43, Fr. Hudeček 43 na rubu
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1949 - 1950
kresba tuší, pastel, kostkovaný sešit
22 x 15 cm
Signatura: sign. na frontispisu Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1951
akvarel
21,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1951
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, překližka
29 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Hlinomaz 73
suchá jehla s monotypem
18,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD Reynek
lept, ocelorytina 17/25
42,5 x 49 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1965
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, překližka
29,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Podhrázský 1947
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
20,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1971
olej, sololit
25 x 81 cm
Signatura: sign. PD Beneš MCMLXII
22 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |