olej, plátno
65 x 84 cm
Signatura: sign. PD Procházka Jaro Bruggy
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1920 - 1921
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
soubor 11-ti dřevořezů, ruční papír
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1935 - 1940
olej, malířská lepenka
58 x 48 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1925 - 1927
olej, plátno
48 x 65 cm
Signatura: sign. Nowak Wili
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1905
olej, karton, oboustranný obraz
75 x 49,5
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 44,5
Signatura: sign. PD A. Moravec
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
cca 1938 - 40
olej, plátno
54 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Molnár K.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1926 - 27
olej, plátno
56 x 47 cm
Signatura: sign. PD Kars
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kars 33
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1915
akvarel, papír
27 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 15
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
50 x 71 cm
Signatura: sign. PD Lev 35
olej, plátno
66 x 87 cm
Signatura: sign. PD E. Stavinoha 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
konec 30. let
olej, lepenka
43 x 32,5 cm
Signatura: značeno PD autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
bar. křídy, pastel
53 x 41 cm
Signatura: sign. PD Král, na rubu pozůstalostní razítko Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
35,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Král 1926
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
30. léta 20. s
malba kvaší, tempera
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD monogramem AP
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
23 x 32 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 41
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
36 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD G. Musatov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
enkaustika, plátno
48,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková.
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
komb. technika, karton
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Liesler 45
enkaustika, karton
42,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Máchal