koláž, chiasmáž
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
46 x 24 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
koláž, textil - kombinace technik, rozepínací koláž
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 91 P.
koláž, chiasmáž
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 91
60. /70. léta 20. století
kolážovaný objekt
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
muchláž
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 81
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
10,5 x 5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
60./70. léta 20. století
kolážovaný objekt
18 x 25,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Medek 1968
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
strukturální grafika
20,5 x 31 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1963
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olejové laky, dřevěná deska
40 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 74
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 60
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1965 - 1970
olej, sololit
22 x 54 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
60. léta 20. století
olej, sololit
51 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
60. léta 20. století
38 x 29 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
18,5 x 10 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
14 x 18 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma, LD VIII - 962
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, email, karton, lepenka
82 x 64 cm
Signatura: sign. PD Istler 62
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olejový monotyp
35 x 24 cm
Signatura: sign. DU Istler
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
monotyp, olej, akryl
28,5 x 36 cm
Signatura: sign. DU Istler 80
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1964 - 1979
44 x 30 cm
Signatura: sign. PN A. Veselý, PD A. Veselý
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, akvarel, pastel
57 x 39 cm
Signatura: sign. DU Fára VII/79
email, karton
97 x 68 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 81
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 96, LD Prosba a soucit