30 x 44 cm
Signatura: sign. PU Zd. Sklenář 41
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
lavírovaná kresba tuší, běloba, karton
30 x 45 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolorovaná kresba, kvaš, tuš, karton
37 x 59 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
20,5 x 14 cm
Signatura: sign. DU Jos. Lada 56
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PU L. Kuba 1941
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, plátno
64 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 31
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Vl. Fiala Brno 1944 B1
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
suchá jehla 289/300
41,5 x 32,3 cm
Signatura: sign. značně vybledlá DU Tichý 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
27,8 x 20,1 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 39
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
15,8 x 35,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý
komb. technika, tempera, akvarel, tuš, lepenka
75 x 55 cm
Signatura: sign. LD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
23,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Šíma Jos
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akvarel, pergamen
32 x 24 cm
Signatura: sign. PD Szobel 42
1924
bronzová plastika
29,5 x 53 cm
Signatura: sign. O. Švec
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kresba tužkou, papír
8,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. na rubu Krucemburk J. Z. VII. 39
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kresba tužkou, papír
11,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 10 500 Kč |
kresba tužkou, papír
11,8 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
kresba tužkou, papír
7 x 6,3 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol. r. 1912
kresba tužkou, papír
6 x 6,5 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1932 - 33
olej, lepenka
23,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
asambláž, překližka
80 x 60 cm
Signatura: sign. DU fára VIII/67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, mosaz, dřevo
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. na podstavci K. Malich 18/25
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, textil, papír
20 x 29 cm
Signatura: sign. PD V Janoušková 1960
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |