komb. technika, tempera, koláž, vrypy, karton
81,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD Jankovič 83
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1997 - 1998
komb. technika, tempera, asambláž, karton
39 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 97 - 98
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, koláž, kvaš, tuš, karton
50 x 36 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 87
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1950-51
olej, plátno
33 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu John Jiří 1950-51
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 1999
komb. technika, akryl, tuš, karton
41,5 x 58 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, tužka, karton
39 x 33 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
14,7 x 20 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 83
barevná litografie 164/200
33,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1975
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akvarel, tuš, papír
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1960 Ludvíku Součkovi
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, karton
85 x 60 cm
Signatura: sign. PD 19/XI 58 Matal
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 63
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 77
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1951
autorská fotografie
37,5 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann 1951/70
komb. technika, akvarel, tuš, karton
29,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Sklenář 62
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
2.pol.60.let
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, japan
45 x 45 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 4 400 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, papír
18,5 x 29 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1966 - 67
pálená hlína, plastika + kresba pastelem (studie)
v. 43,5, 33 x 17 cm
Signatura: sign. na plintě Zívr 1967 II, kresba PD LZ 66
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
lept 27/100
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
kresba tužkou, akvarel, papír
13,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
tempera, lepenka
27 x 40 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1950
olej, plátno
51,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |