1952
39,5 x 29,5 cm výřez
Signatura: sign. PD monogramem MK, LD F 52
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
1989 - 1990
olej, akryl, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 90, na rubu Dívka v slamáku Ota Janeček 89
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, sololit
30 x 25 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml. 75
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
90 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Kristian Kodet 93
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
21,2 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Boštík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
35 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD V Komárek
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
30 x 24 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
koláž, dřevo
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 86 P.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 24 cm
koláž, dřevo
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: PD J. Paur 1972
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolorovaná plastika
v. 24,5 cm
Signatura: sign. zespodu V. Preclík 1970
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
57 x 76 cm
Signatura: sign. PD ABorn 99
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kresba tuší, karton
41,5 x 28,5 cm výřez
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1973
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olověná plastika, zlaceno
v. 50 cm
Signatura: sign. dole autorské razítko
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
barevná litografie 81/100
43 x 33 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1996
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
asambláž, olej, laky, dřevěná deska
30 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 1963
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1966/1967
monotyp
53 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Janošek 66/67
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, písek, vrypy
38 x 55 cm
Signatura: sign. PD Janošek 61
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
90 x 85 cm
Signatura: sign. PD Lacina 67
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
87 x 115 cm
Signatura: sign. PD J. Vohrabal 66
olej, plátno
159 x 131
Signatura: sign. LD Endre Nemes 58
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, sololit
47 x 34 cm
Signatura: sign. DU Janeček 1964
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |