olej, plátno
74 x 63 cm
Signatura: sign. PN P. Paede
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2. pol. 19. století
olej, plátno
65 x 100 cm
Signatura: sign. LD R. Schultze
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1921
olej, plátno, rentolováno
62 x 47 cm
Signatura: sign. PD Camill Stuchlík 1921
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. PD H. Baar
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
11 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, lepenka
61 x 50 cm
Signatura: sign. PU Bílek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1918
olej, dřevěná deska
69 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Heřman 1918
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1910 - 20
olej, plátno
61,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD J. Poš
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
61 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD G. Sýkora
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
41 x 57 cm
Signatura: sign. PD Václav Štětka
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček
olej, lepenka
31 x 40 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 26 cm
Signatura: sign. LD Cyr. Jančálek/47
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol. r. 1930
olej, karton
70,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Kozák
akvarel, tuš, karton
28 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn P 1935
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1913
15,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. v desce LD Kupka PD 1913, pozůst. razítkem K
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
25 x 34 cm
Signatura: sign. PD j. kotík 43
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
koláž, papír
30 x 21,3 cm
Signatura: datováno 10.IX.49
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tužkou, karton
26 x 19 cm
Signatura: sign. LD F. Muzika 44
olej, lepenka
15 x 16 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
plastika, patinovaná sádra
v. 60 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olej, překližka
54 x 78 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 44
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olejová tempera, deska
32 x 73 cm
Signatura: sign. PD Fišárek 43
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |