komb. technika, akvarel, tempera
41 x 29
Signatura: sign. DU A Born 82
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
akvarel, karton
39 x 31 cm
Signatura: sign. LU A Born 91
35,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD V. Hlubuček
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
tuš, akvarel, karton
43 x 31 cm
Signatura: sign. PD AH 64 Praha
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, tuš, koláž, karton
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu AH 61
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
55 x 67 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
komb. technika, akryl, olej, karton
66 x 48 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 86 000 Kč |
olej, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, koláž, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, tempera, lepenka
42 x 57 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 64
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 95
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tempera, koláž, lepenka
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD Firenze VII 85 J. Jíra
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 71
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 79
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Showdown, PD State Louis, na rubu A. Miku
olej, plátno
63 x 79 cm
Signatura: sign. LD f. malý 73
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, tempera, kvaš, karton
29 x 20 cm
Signatura: sign. DU Sklenář 67
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
30,5 x 23 cm
Signatura: na rubu podpis a razítko
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 40 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 64
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2x plastika, olovo, barveno, částečně zlaceno
v. 74 cm, 72 cm
Signatura: sign. dole O. Zoubek