1921
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. LD V. Fiala 1921
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 23.
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
60 x 46 cm
Signatura: sign. PN Erdélyi
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kvaš
38 x 56 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček 32
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kvaš
37 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 42
olej, plátno
73 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
1915
olej, plátno
59 x 84 cm
Signatura: sign. LD 1915 E. Pittermann
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1915
29 x 43 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota 1915
1915
barevné křídy, pastel
47 x 61 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1915.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
16 x 24 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, pastel
30 x 60 cm
Signatura: sign. LD plocek 1940
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, překližka
22,5 x 33 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner 42
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, překližka
20 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1942 - 1943
olej, malířská lepenka
27 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Hejl 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
52 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu V. Sychra 38
olej, plátno
47 x 60 cm
Signatura: sign. PD M. Netík 43
komb. technika, akvarel, tuš
35 x 21,6 cm
Signatura: sign. PD Liesler 45
olej, překližka
49,5 x 40 cm
Signatura: sign. LD Petr Dillinger
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, kvaš
30,1 x 22,5 cm
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Dillinger
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1928
olej, plátno
43 x 53 cm
Signatura: sign. PD Maxim Kopf
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Maxim Kopf 43
enkaustika, dřevěná deska
56 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 29
Vyvolávací cena: | 620 000 Kč |