po r. 1960
olej, plátno
20,6 x 40 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
23,3 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
plastika, patinovaná sádra
výška 46 cm
Signatura: sign. zezadu V. Janoušková 1948
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevný monotyp
30,5 x 31,3 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 58
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
koláž
36 x 49 cm
Signatura: sign. DU LN 7/9/81
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla, autorský tisk
45 x 41 cm
Signatura: sign. PD Karel Demel 87
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
lept 25/13
64 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Naděžda Plíšková 1967
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
komb. grafický list XIX/XX 96
63 x 49 cm
Signatura: sign. DU Anderle
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevná litografie 35/65
64,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 80
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, tuš, karton
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD Sekora
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. technika, karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 82
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, karton
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
1965 - 70
barevné křídy, pastel, lepenka
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Grus
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
32 x 43 cm
Signatura: sign. LD Jíra Beiruth 62, PD Beiruth - J. Jíra 62
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
32 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD Josef Jíra 1962
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, karton
30 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1970
olej, plátno
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
crumblage
32 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD JK 81
kolážovaný objekt, chiasmáž
výška 41 cm
Signatura: sign. dole na podstavci J Kolář 79
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
koláž
31,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD JK 91
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
koláž
30 x 47 cm
Signatura: sign. PD JK 96
olej, plátno
90 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu M. Engelberth.97
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |