v 21 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD K. Někem, monogram KN v tisku
lept, barevná akvatinta
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Veit 03
v 21,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD K. Němec, LD monogram Kn v tisku
vernis mou 2/5
v 37,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Voneš 69
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Weidlich
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Weidlich
akvarel, kvaš
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD G. Athanassoff 1936
barevná litografie 6/17
v 32 ✕ š 46 cm
Signatura: PD J. Sedláček 63
olej, karton
v 40 ✕ š 59 cm
Signatura: PD nečitelná
v 21,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Am. Manes 1880
kresba tužkou, pastel
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PU monogram FŠ 09 29/V.
v 23 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
1897
barevná litografie
56,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. v tisku PD Mucha, a signováno tužkou
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
barevná litografie
169,3 x 64 cm
Signatura: sign. v tisku LD Mucha
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1897
barevná litografie
68,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. v tisku Mucha
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
barevná litografie
153 x 103 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1897
barevná litografie
179,4 x 58,9 cm
Signatura: sign. v tisku PD Mucha
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1896
barevná litografie
37,5 x 27 cm
Signatura: sign. v tisku PD Mucha 896
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1897
barevná litografie
103,2 x 43,2 cm
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
1899
barevná litografie
104 x 37,8 cm
Signatura: sign. v tisku PD Mucha 99
Vyvolávací cena: | 88 000 Kč |
1899
barevná litografie
104 x 37,8 cm
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
1899
2x barevná litografie
74 x 29,2 cm
Signatura: oba v tisku Mucha/Mucha 99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1901
barevná litografie
75 x 45 cm
Signatura: sign. v tisku DU Mucha
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
barevná litografie
68 x 28,5 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |