tužka, papír
25 x 18 cm
Signatura: sign. Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
koláž, papír
30 x 30 cm
Signatura: sign. DU LN 1972
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
malba tuší, papír
21 x 15 cm
Signatura: sign. LD VŠ 42
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
komb. technika, tempera, pastel, plátno
38,5 x 48 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kvaš, lepenka
32 x 46 cm
Signatura: sign. LD M. A. B.
kresba uhlem, karton
62 x 48 cm
Signatura: sign. PN K. Černý Š Paris 48
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
22 x 33 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1947
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
116 x 81 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
43 x 56 cm
Signatura: sign. LD F. Emler
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
72,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 53
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
47 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
olej, plátno
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD Bedřich Horálek 1938
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
20 x 32 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 38
olej, plátno, lepenka
22,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
96 x 106 cm
Signatura: sign. na rubu Selbstportrait 1931 M. Kopf
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba uhlem, papír
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. j. kotík 1950
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 28 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík
barevná litografie 410/500
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, sololit
80 x 63 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
32,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD E. Nevan 44
olejová tempera, lepenka
62 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. Lev 28
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |