lept 3/20
18,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Istler 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
lept 3/20
16,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Istler 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
lept 2/20
16,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
strukturální grafika
15 x 25 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1962
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD JK 63
Vyvolávací cena: | 2 900 Kč |
bronzová plastika
v. 30 cm
Signatura: sign. vzadu dole Palcr 55
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná litografie 15/30
55,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 94
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, překližka
34 x 48 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
ruční papír na plátně, reliéfní a barevný tisk, tuš
75 x 65 cm
Signatura: sign. uprostřed E. Ovčáček 85, na rubu Eduard Ovčáček 1985
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
bronzová plastika
v. 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu E. Kmentová 69
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 6/15
49,549,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 1979
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
koláž, kresba fixem
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD V. J. 82
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
dřevěný reliéf
36 x 44 cm
Signatura: sign. PN ze strany Preclík 62
kresba tužkou, mastná křída
97 x 70 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 82
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
koláž
32 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Pacovská Květa 82
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
akvarel, lavírovaná perokresba
65 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vl. Tesař 81.
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
koláž, kvaš, běloba
79 x 67 cm
Signatura: sign. LN JKrálík 1981
1968, 1982
originální fotografie
38,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann, neg.: 1968 print: 1982
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
originální fotografie
38,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann neg. 1979 print 1979
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
1978, 1980
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann neg. 1978, print 1980
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
koláž
22,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 79
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
koláž
21 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 77
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
koláž
12,5 x 13,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kombinovaná grafická technika 3/20
70,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80