perforovaný plech
61,5 x 85 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na rámu Alena Kučerová 1968
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1969 - 1981
akryl, PVA fixace na plátně
25,3 x 25,3 cm
Signatura: signováno a popsáno na rubu
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
vaječná tempera na plátně
116 x 81 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Bělocvětov, vpravo nahoře datováno 1957
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
originální bromostříbrná černobílá fotografie
28,9 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej na plátně
85 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole J. Jíra 1980
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
železo, textil, emailová barva
145 x 240 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
115 x 115 cm
Signatura: značeno na rubu autorským štítkem
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu plátna Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
olej, dřevěná deska
14 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD G v. Haanen
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, dřevěná deska
12 x 21 cm
Signatura: sign. PD G. V. Haanen
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
13,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD monogramem AP
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
tužka, akvarel, karton
7,5 x 12 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22,5 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1916
8 x lept
8 ks 26 x 22 cm
Signatura: sign. 8 x PD Richard Teschner
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: sign. LD G. Max
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kvaš, tuš, uhel, běloba, papír
37 x 21,5 cm37 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Marold 98
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1917 - 18
bronzová plastika, dřevěný podstavec
v. 49 cm, plinta 20 x 20 cm
Signatura: sign. LD pod vlasy Štursa
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
uhel, karton
38,5 x 57 cm (výřez)
Signatura: sign. LD P
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka 1932
olej, plátno
55 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD V Brožík
1863
olej, plátno
31 x 37 cm
Signatura: sign. PD A. Kirnig 1863
olej, plátno
30 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
olej, malířská lepenka
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD Mausson
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1946