olej, lepenka
16 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, překližka
43 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
serigrafie, karton
44,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 96
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
bronz
v. 37 cm
Signatura: sign. na plintě V.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
73 x 54,5 cm
Signatura: sign. LD Vaculka
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 78
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73,5 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 75
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lepenka
71 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 60
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 34
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Březina
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. LD Csordák Ludvík
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Engelmüller
1910
olej, lepenka
33,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka 1910
olej, plátno
80 x 97 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 41 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
41 x 54,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, karton
40 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 32 cm
Signatura: sign. LD K. Langer
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 37
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |