barevná litografie
32,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1915 - 21
kolorovaný linoryt
28 x 18 cm
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kol. r. 1915
mosaz, měď
v. 30 cm, d. 23 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 27 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 66
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
muchláž
21,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD JK 85
22 x 27,8 cm
Signatura: sign. v desce E.F. v kruhu, mimo kruh 33
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
1913
původní litografie
24 x 21 cm
Signatura: sign. DU V. Beneš
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
malba kvaší, karton
36 x 58 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 49
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1928 - 32
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 265 000 Kč |
olej, plátno
77 x 142 cm
Signatura: sign. PD Rabas 50
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
30. léta
olej, překližka
81 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. LD A. Procházka 41
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, barevné křídy, malířská lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
22 x 27 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 27
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1980 - 7
olej, plátno
28 x 28 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
komb. technika, papír
53 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 1996, DU Testování tvaru
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
Signatura: sign. DU Janeček 1960
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
86 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1962
33 x 45 cm
Signatura: sign. PD R. Piesen 55
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
74 x 104 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1990
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, akryl, vršený papír
66 x 46 cm
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová 86
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olejová tempera, karton
45 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 1959
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |