olej, lepenka
32,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1922
olej, lepenka
36 x 46 cm
Signatura: sign. PD Gustav Macoun 1922 Kameničky
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 32
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
57 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Mandel
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1909
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. O. 909
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2.pol.40.let
olej, lepenka
25 x 65 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olejová tempera, lepenka
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
olej, lepenka
21 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD B. Ullrych 1941
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kol. r. 1900
akvarel, karton
36 x 51 cm
Signatura: sign. LD JU
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
90 x 60 cm
Signatura: LD K. Černý Š 43
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
monotyp
18,5 x 14,8 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba pastelem, ruční papír
57 x 69 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
komb. technika, akvarel, pastel, tuš, papír
20 x 29 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
komb. technika, kvaš, pastel, ruční papír
32 x 25 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 42
tuš, akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 42
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tuší, papír
15 x 20 cm
Signatura: sign. PD K. L. 10.9.46
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 35 cm
Signatura: sign. LD Smetana 43
Vyvolávací cena: | 52 000 Kč |
originální fotografie
40 x 27,3 cm
Signatura: sign. vzadu Vilém Reichmann
10,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD Istler 44, LD 7 - 4/I
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
olej, plátno (rentolováno)
46 x 55 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn B
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
2.pol.30.let
akvarel, tuš, japan
22 x 26 cm
Signatura: sign. PD foltýn P
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1913
15 x 23 cm
Signatura: sign. LD v desce Kupka, PD 1913 a razítkem PD Kup
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |