2. pol.40.let
olej, sololit
28 x 49 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
litografie
43,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 27 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1935
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
1925 - 30
olej, lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1909
olej, lepenka
35,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 09
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 1940
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1912
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 67 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Langer K. "Laň"
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
52 x 70 cm
Signatura: sign. LD Lolek St.
olej, lepenka
71 x 101 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
74 x 105 cm
Signatura: sign. PD "Duben" Panuška
1902
olej, lepenka
22 x 32 cm
Signatura: sign. LD Aug. Satra 902
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
po r. 1900
33 x 45cm
Signatura: sign. PD Z. Braunerová
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2.pol. 19.stol
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: sign. LN V. Hynais
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1908
olej, plátno
26 x 50 cm
Signatura: sign. LD A. Kirnig 1908
2.pol. 19.stol
lavírovaná tuš, kvaš, papír
38 x 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
malba kvaší, karton
18,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1935 - 40
olej, plátno
50,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
1910
olej, dřevěná deska
19,5 x 12 cm
Signatura: sign. LN Horejc Fr. 10
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |