olej, plátno
28 x 35,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
42 x 62 cm
Signatura: sign. LN Čapek 37
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, sololit
97 x 78,5 cm
Signatura: sign. LN Pelc 44
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno
56 x 40 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 26
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, plátno
65 x 91 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1930
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
82 x 100 cm
Signatura: sign. PD Süsser 35
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
50 x 45 cm
Signatura: sign. DU Boštík 96
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
42 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kafka 17.6.59
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, laťovka
72 x 107
Signatura: sign. PN Načeradský 86
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akryl, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD Sopko 94
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, koláž, karton
64,5 x 52 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 78
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter Karel
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD "věnování příteli" Clavé
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kresba perem, karton
32,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Condoy Roma 37
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
grafický list 83/250, dozlaceno, kolorováno
48,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Dalí
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, papír
45 x 31 cm
Signatura: sign. LD Gustav Klimt
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
77 x 108 cm
Signatura: sign. LN De La Serna - 6.27
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
kresba tuší, papír
26 x 38 cm
Signatura: sign. PD Lobo Paris 1945
rudka, papír
35,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD E. R. Ménard
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD Gabriel
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 44 cm
Signatura: sign. PD J. Grus
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
48 x 67 cm
Signatura: sign. PD K. Holan