2. polovina 19
olej, plátno
67,5 x 39 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
bronzová plastika na mramorovém soklu
v. 25 cm
Signatura: J. Novák
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
bronzová plastika, mramorový sokl
v. 19,8 cm
Signatura: J. Mařatka. Prague.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, karton kašírovaný na plátně
100 x 75 cm
Signatura: Julius Mařák
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1900-10
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: K Špillar
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
105 x 136 cm
Signatura: J. Obrovský 1928
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1910 - 15
olej, karton
36 x 33 cm
Signatura: O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
1909
komb. technika, karton
33 x 50 cm
Signatura: Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: Aug. Mervart 25.
olej, karton
39 x 50 cm
Signatura: Kaván
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
39,5 x 52 cm
Signatura: Kaván věnuje s úctou
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
39 x 50 cm
Signatura: Kaván
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, karton
51 x 67 cm
Signatura: Rom. Havelka
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
50,5 x 67 cm
Signatura: O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kol. r. 1930
44 x 60 cm
Signatura: Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signatura: Jambor 1927
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
28,5 x 38,5 cm
Signatura: Jambor 1931
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
49 x 68 cm
Signatura: monogram VR
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signatura: feikl st.
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kol. r. 1895
olej, lepenka
70 x 97 cm
Signatura: V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1913 - 15
kresba tužkou, papír
33,5 x 20 cm
Signatura: monogram AP
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
29 x 34 cm
Signatura: Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 27 cm
Signatura: dole Gutfreund
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |