80. léta 20. s
komb. technika, karton
28 x 23,5 cm
Signatura: sign. DU dokoupil
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
komb. technika, asambláž, akryl, plátno, deska
67 x 122 cm
Signatura: sign. DU Anderle 39/27/1981
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tempera, sololit
47 x 62 cm
Signatura: sign. PD K Valter 64 Hladová země
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. DU Valter 93
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
koláž, kresba, papír
35 x 30 cm
Signatura: sign. DU LN 92
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD L. Guderna 94
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, sololit
55 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 77
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, sololit
60 x 45 cm
Signatura: sign. PD Matal 79
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Matal 84
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
olej, plátno
95 x 85 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 80
4 x koláž
19 x 12 cm (4x)
Signatura: sign. PD JK 71
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
komb. technika, akryl, sololit
122 x 75 cm
Signatura: sign. PD Boris Jirků 96
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
akryl, karton
40 x 58 cm
Signatura: sign. DU "Rvačka" Lamr 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, papír
29 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD jan Kotík 90
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
olejová tempera, karton
20 x 15 cm
Signatura: sign. LD J. K. 86
2006
email, papír
88 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 2006
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2007
akryl, plátno
105 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu V. Bláha Motorola Woman 2007
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
komb. technika, polyester, reliéf
82 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu Jankovič 1991
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1988 - 2002
serigrafie 17/41
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. DU Jan Kubíček 1988/2002
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2 x serigrafie
60 x 60 cm, 60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71, 107/125, LD Sýkora 71, 34/37
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevná serigrafie 13/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
serigrafie 4/30, ruční tisk
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
akryl, plátno
35 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu D. Chatrný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, ruční papír
44 x 41,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík 192