kresba tužkou, pastel, karton
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD Mucha 27
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton, dřevěná deska
100 x 74 cm
Signatura: sign. LN K. Špillar
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1907
olej, plátno
114 x 151 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1910
olej, lepenka
37 x 63 cm
Signatura: sign. LD V Špála 10
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
77 x 125 cm
Signatura: sign. LD monogramem J. Č
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
73 x 85,5 cm
Signatura: sign. UD monogramem ŠTF
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1914
olej, plátno
66,3 x 42,2 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
1916
olej, lepenka
38,8 x 32,3 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
1921
olej, lepenka
48,5 x 69 cm (výřez)
Signatura: sign. LD 21. Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. LD V Špála 25
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
48,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD Zerzavý 1928
Vyvolávací cena: | 8 000 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
28 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 28.
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. LD Kars 42
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD E. Nevan 40
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD V Špála 33
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 33
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
olej, plátno
110 x 70 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 28, na rubu P. Kotík 1928
olej, plátno
81 x 61 cm
Signatura: sign. uprostřed na slunečníku K. Černý Š Paris 48
olej, plátno
64 x 69 cm
Signatura: sign. PD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, tempera, dřevěná deska
15 x 12 cm
Signatura: sign. PD monogram M. M.
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 26.11.62
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |