akryl, komb. technika, sololit
54 x 27 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK 87, LD Cherchez La Femme
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu J. David Přechod 1980
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1952 - 1954
olej, překližka
64 x 100 cm
Signatura: sign. LD K. Souček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, asambláž, kresba
53,5 x 59 cm
Signatura: sign. UD J. Králík 1981
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
55 x 63 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 1966
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
96 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
asambláž, lepenka
98 x 72 cm
Signatura: sign. UD (8.)(IV.) Janošek VIII. 1965
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akryl, olej, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, karton, překližka
76 x 106 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 83
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 60
38,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. UD Istler 61, na rubu Josef Istler s dedikací
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
olej, plátno
86 x 118 cm
Signatura: sign. PD Míčko 67, na rubu na blindrámu Vl. Míčko 67
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, karton na překližce
61 x 46 cm
Signatura: sign. PD K 77 na překližce
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2009
olej, plátno
205 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2009
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, akryl, plátno
102 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 1984
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1983 - 1986
akryl, sololit
70 x 50/50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 83 - 6, PD Načeradský 83 - 6
akryl, plátno
68 x 65 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 85
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 72
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Světlo, Karel Malich 1985
olej, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1985
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2000
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 00
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2010
olej, plátno
170 x 220 cm
Signatura: sign. PD Bukovský 2010, na rubu Ivan Bukovský
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
serigrafie 26/43
56,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD R. Kratina
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
reliéfní malba, ruční papír
55 x 42,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 91
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |