34 x 23 cm
Signatura: sign. PD E. F. 32
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
31,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD E. F. 31
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1947 - 49
olej, tempera, plátno
60 x 70 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, pastel
30,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU Matal 47
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
8,3 x 10,6
Signatura: sign. PD F. Gross 46
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
olej, plátno
56 x 45 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
32 x 25 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 46
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
1951
originální fotografie
40 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann
40. léta 20. stol.
olej, plátno
51 x 102 cm
Signatura: sign. LD J. Bornfriend
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kol. r. 1924
olej, plátno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD Čapek
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
plastika, voskovaná, kolorovaná
v. 39 cm
Signatura: sign. původně na spodní straně podstavce (již z vě
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1924 - 27
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz
Vyvolávací cena: | 265 000 Kč |
1909
olej, plátno
89,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 09
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 35
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 90,5 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak 29
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
38 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 47
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
20 x 29 cm
Signatura: sign. PD Tichý 42
kol. r. 1910
olej, plátno
46 x 36 cm
Signatura: sign. LN nečitelná
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kvaš, pastel
Signatura: sign. PD V. Hejna Paris 1947
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, plátno
52,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD Bazovský
Vyvolávací cena: | 52 000 Kč |
olej, lepenka
12 x 33 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30 x 60 cm
Signatura: sign. LD Fišárek 44
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
33 x 72 cm
Signatura: sign. PD V.V. Novák 48
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |