kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
35 x 23 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba perem, papír
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD Alfréd Justitz 1930
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
30 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. V. Novák 43
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevné tuše, karton
30 x 44 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
malba kvaší, karton
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
malba kvaší, karton
30 x 44 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
malba tuší, karton
30 x 38 cm
Signatura: sign. LD Corniche Marseille Piskač 1928
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
20. léta 20. stol.
akvarel, karton
43 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD W. N.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
lavírovaná tuš, kvaš, karton
29 x 37 cm
Signatura: sign. PD LP
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
1924
olej, plátno
130 x 95 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kol. r. 1950
olej, plátno
46 x 86 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
35 x 66 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1928
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1924
malba tuší, akvarel, karton
42 x 57 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 4/8 24.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
53 x 66 cm
Signatura: sign. LD Karel Souček 42
olej, plátno
38 x 46 cm
kol. r. 1930
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
40. léta 20. stol.
olej, překližka
24 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
42 x 52 cm
Signatura: sign. PD Weirauch 48
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1916
akvarel, tužka, papír
19,5 x 22 cm, 21 x 25 cm
Signatura: sign. PD Koupající VŠ 16, PD Píseň venkova V. Špál
olej, koláž, lepenka
88 x 63 cm
Signatura: sign. DU Janošek IX 1965
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
komb. technika, tempera, vrypy
42 x 85 cm
Signatura: sign. LD Šimotová 64
olej, plátno
85 x 80 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 75
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |