1912
17 x 23 cm
Signatura: sign. LD Gustav Böhm 1912 Kopenhagen
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1907
olej, lepenka
22 x 27 cm
Signatura: sign. LD Gustav Böhm Paris 1907
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
1924
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík 1924
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: sign. PD Horejc 1934
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
30. léta
olej, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
20. léta
olej, plátno
55 x 74,5 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 33
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 23 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PD F. Michl 38
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1909
olej, plátno
68 x 82 cm
Signatura: sign. PD O-J 909
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevné křídy, karton
35 x 45 cm
Signatura: sign. PU Kvapil 43
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
30. léta
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD F. Škrabánek
1921
barevný dřevoryt a linoryt
39 x 27 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 1921
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kresba uhlem, karton
30 x 41 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1952
tuš, akvrel, karton
33 x 59 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 52
kvaš, tuš, karton
38 x 29 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 31
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1. pol.50.let
41,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
kol. r. 1920
25 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
kol. r. 1930
kresba uhlem, karton
47 x 64 cm
Signatura: sign. LD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
21,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD F. Gross 45
suchá jehla 29/44
11,6 x 14,6 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 46
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |
litografie 11/20
19 x 32 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1944
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, olej, tempera, karton
58 x 37 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |