kresba tuší, tužkou, akvarel
34,5 x 42 cm
Signatura: sign. uprostřed Erich Toman, LD 17. 12. 1964
Vyvolávací cena: | 27 500 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman, PD 1964
tuš, akvarel, běloba, karton
40,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Kája Sau
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: PD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
ofsetový tisk
80 x 58 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek v tisku
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
41 x 57 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
19 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, tužkou, akvarel
48 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
45 x 32,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kolem 1970
32 x 47,5 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem 1970
31 x 34 cm
45 x 31 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kolem 1970
59,5 x 42 cm
60. léta 20. s
originální fotografie, tuš, běloba
24 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
60. léta 20. s
24 x 29,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kolem 1965
19 x 25,5 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie, běloba, nálepka
30 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
13,5 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
originální fotografie, tempera, běloba
30 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
originální fotografie, pastel, akvarel
29,5 x 23 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
originální fotografie, běloba, tempera
15,5 x 10 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
58 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Garache, LD 38/50
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
45 x 45 cm
Signatura: sign. PD Carmi 78, LD e.a. XV/XX
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |