komb. technika, tužka, kvaš, papír
42 x 25 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
kresba rudkou, bílá křída, papír
34 x 29 cm
Signatura: sign. PD monogram JNKÝ
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1844
olej, plátno
45 x 36,3 cm
Signatura: sign. LU Frankenberger 1844
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
2. pol. 19. stol.
olej, plátno
17 x 27 cm
Signatura: sign. LD B. Mühlig
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol. r. 1900
akvarel, lepenka
8,5 x 11,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
bronzová plastika
v. 41 cm
Signatura: sign. dole Horejc
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
lept, akvatinta
35 x 29 cm
Signatura: sign. PD V. Preissig
olej, lepenka
39,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Wohlrab 1942
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
47 x 55 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ronek
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jos. Svoboda
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1921
akvarel, pastel, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. LD JU 21
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
originální kolorovaná litografie 17/23
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
suchá jehla 6/20
24,6 x 16,7 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. LD j. kotík 47
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
lept 2/10
12,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1945
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
37 x 58,5 cm
Signatura: sign. PN Jos. Lada 43
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno
37 x 43 cm
Signatura: sign. PD AP, na rubu Ant. Procházka 1942
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
kolem r. 1945
olej, sololit
50 x 41 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1908
olej, plátno
50 x 44 cm
Signatura: sign. PD V Špála 08
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1911 - 12
bronzová plastika
v. 37,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 51 cm
Signatura: sign. V. Makovský