kresba pastelem
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 43
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kresba tužkou, pastelem
18,5 x 34,5 cm
Signatura: značeno slepotiskovým razítkem Z pozůstalosti F. Muziky
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 1945
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
64 x 98 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tuš
40 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 45
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. PN istler 43
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem r. 1937
olej, překližka
28 x 37 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální fotografie
67 x 45 cm
Signatura: LD autorské značení Balzar
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kvaš
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
45 x 32 cm
Signatura: sign. LD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1928 - 1930
kvaš
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
kresba pastelem
40,5 x 54 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kolem r. 1950
olej, plátno
69 x 90 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
originální fotografie kolorovaná
50 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1954
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 54
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
50 x 48 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1981
olej, plátno
43 x 36 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1962
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
36 x 46 cm
Signatura: sign. LD seydl
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 70
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 84
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, kvaš
39 x 30 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 85
komb. technika, sololit
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zábranský
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |