kresba tuší, tempera
31 x 55 cm
Signatura: sign. PD monogram AB 64
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
29 x 20 cm
Signatura: sign. LD Karel Nepraš 1979
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
42 x 29 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1992
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1952
olej, plátno
60,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. PN Fremund 52 Č Krumlov
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1968 - 70
olej, plátno
90 x 55 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1979 - 1981
olej, sololit
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 79 - 81
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kvaš, lepenka
53 x 44 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 68.
kvaš, lepenka
59 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Souček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
90 x 73 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 79.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
70. léta 20. s
olej, překližka
43 x 75 cm
Signatura: sign. PD Klápště
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
198
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
olej, plátno
81 x 92 cm
Signatura: sign. LD Klápště 68
olej, plátno
63 x 82 cm
Signatura: sign. PD Klápště 70
olej, plátno
52 x 35 cm
Signatura: sign. LD Komárek 88
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 96
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
90 x 11 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 83
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
11 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 85
olej, plátno
90 x 130 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 1987
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
barevný lept, měkký kryt, kresba 1/1
95 x 64 cm
Signatura: sign. PD Anderle 1983, DU Vanitas VIII1 1/1
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Chaba 83
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
asambláž
95 x 50 cm
Signatura: sign. PD Fára 66
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
45 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Aleš Veselý
olej, vrypy, karton
31 x 22 cm
Signatura: sign. A. V. 64