kresba pigmentem na hedvábném papíru
67 x 48,5 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 97
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, grafit frottage na japanu
143 x 73 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 90
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
80. léta 20. s
osinkocement, drát
výška 39 cm
Signatura: sign. V. Janoušková 5/15
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 1994 Zrození kurvičky
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, sololit
85 x 60 cm
Signatura: sign. LD K.G.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
grafit, karton
111 x 78 cm
Signatura: sign. DU Židle II., P.N. 1972
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
akryl, linoleum
25 x 47 cm
Signatura: sign. PD Kopecký 74
komb. technika na bavlně
146 x 112 cm
Signatura: sign. na rubu PD Dokoupil 1990
olej, plátno
80 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 89
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
tuš, ruční papír
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1984
2000
patinovaná bronzová plastika
v. 49 cm
Signatura: sign. vzadu dole 3/12 E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2000
akryl, sololit
63 x 52 cm
Signatura: sign. LD 2000 Boris Jirků
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1999 - 2000
olej, plátno
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
2002 - 2005
olej, plátno
145 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 02 - 5
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
29,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1880 - 84
bronzová plastika
výška 48 cm
Signatura: sign. J. V. Myslbek Oddanost
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
35 x 27 cm
Signatura: sign. LD H. Canon
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1872
olej, plátno
56 x 76 cm
Signatura: sign. PD Hugo Ullik 1872
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
Paris 1894 - 6
akvarel, karton
41 x 30 cm
Signatura: sign. LD Mucha
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
počátek 20. st
bronzová plaketa, původní dřevěný rám
59 x 16 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
počátek 20. st
59 x 16 cm
Signatura: sign. Sucharda
Vyvolávací cena: | 9 900 Kč |
bronzová plastika, mramorový sokl
výška 35 cm
Signatura: sign. dole Horejc 1934
1910 - 11
bronzová plastika
výška 60 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2. pol. 19. st
olej, plátno
34 x 65 cm
Signatura: sign. PN Jaroslav Špillar
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |