dřevoryt, vlastnoruční tisk 5/20
71,5 x 48 cm
Signatura: sign. M Švabinský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
litografie
24,5 x 16,2 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kolem r. 1950
kresba uhlem, karton
54 x 73 cm
Signatura: sign. LD M. Švabinský
54 x 73 cm
Signatura: sign. LD Ferdinand Vácha 1933
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1900
olej, dřevěná deska
67 x 34 cm
Signatura: sign. LN JU 1900
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1915
olej, lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 1915
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, karton
29 x 19 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
suchá jehla 8/20
14,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 44
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
lept, suchá jehla
9,7 x 15 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
olej, karton
64 x 48 cm
Signatura: sign. PD Matal 1946
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
kolorovaný dřevoryt
19 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 34
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tuší, papír
21 x 17 cm
Signatura: sign. PD E. F. 33
1911 - 12
kresba tuší, papír
23,8 x 18,7 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1914
dřevořez, 6 ks
17,2 x 20,4 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 32
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1914 - 18
25 x 15,3 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
61,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Divis
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
25,3 x 39,3 cm
Signatura: sign. LN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
38 x 65 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 42
akvarel, papír
27,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD foltýn
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika, kvaš, pastel, karton
62 x 47 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kresba tuší, papír
37 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 82 000 Kč |
kresba, lavírovaná tuš, karton
49 x 57 cm
Signatura: sign. PD Istler 49
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |