2002
akryl, asfaltový lak, plátno
50 x 50 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
100 x 80 cm
Signatura: V. Rožánek
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
komb. technika, lepenka
60 x 45 cm
Signatura: S. Balko 98 - 99
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: na rubu P. Kuklík 97
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
koláž
69 x 69 cm
Signatura: JB, štítek na zadní straně
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: Malina
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: na rubu
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
140 x 120 cm
Signatura: na rámu V. Malina
1996/I
akryl, plátno
60 x 70 cm
Signatura: na rubu Di 96/IX/I
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2002
olej, plátno
65 x 75,5 cm
Signatura: NA 2002
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
2004
akryl, plátno
80 x 90 cm
Signatura: na rubu Csudai 2004
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
2005
akryl, plátno
60 x 75 cm
Signatura: na rubu MB 05
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
serigrafie na hlazeném ručním papíře, XV/XVI
25 x 25 cm
Signatura: Brázda
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
serigrafie na hlazeném ručním papíře, IXX/XXVIII
25 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2004
serigrafie na hlazeném papíře s vodotiskem PB, XXI/
25 x 25 cm
Signatura: Brázda
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2000
olej, plátno
100 x 140 cm
Signatura: Hostiňák 2000
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
2003
olej, plátno
120 x 110 cm
Signatura: na rubu Petr Nikl 2003
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
60 x 130 cm
Signatura: na rubu Bohdan Hostiňák 2001
2005
olej, plátno
65 x 96 cm
Signatura: na rubu T. Císařovský 05
olej, plátno
65 x 65 cm
Signatura: na rubu T. Císařovský 97
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, sololit
180 x 125 cm
Signatura: na rubu Engelberth
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, plátno
85 x 75 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
70 x 90 cm
Signatura: na rubu MB 99
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |