akvarel, karton
68 x 47 cm
Signatura: sign. PD Jož Uprka 20
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolorovaná akvatinta
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko č. 128
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, dřevěná deska
52 x 62 cm
Signatura: sign. LD A. Frolka 30
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
71 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Schneiderka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
99 x 101 cm
Signatura: sign. LD Stroff
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
76 x 77 cm
Signatura: sign. PD Al. Kohout
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
80 x 53,3 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. LD Multrus
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem 1940
olej, plátno
50,5 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD F. Hladík
olej, karton
38 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 32 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák
olej, lepenka
36,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, tempera, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem r. 1950
olej, karton, lepenka
39 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1954
olej, plátno
25 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1954
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
olej, plátno, překližka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
69 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Bokšay
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1912
olej, plátno
76 x 100 cm
Signatura: sign. PD Minařík 1912
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, lepenka
81 x 69 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1938 - 1940
kombinovaná technika, kvaš, pastel, tempera, karton
99,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD Bořivoj Žufan
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
98 x 73 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1928
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
62 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Šlenger 56
40 x 25,5
Signatura: sign. PD R. Kremlička 1927
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |