3 x suchá jehla, akvarel 8/27, 19/27, 8/27
7,5 x 6 cm (3 ks)
Signatura: 3 x PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 11 500 Kč |
1944 - 1950
olej, dřevěná deska (částečná parketáž)
35 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 50
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba tužkou, akvarel, papír
21 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, karton
42,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD František Tichý Paris 35 s dedikací
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2 x suchá jehla
181 x 116 / 89 x 64 mm
Signatura: sign. DU Tichý, LD dedikace Fr. Dvořákovi/ DU Tichý 48
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
litografie, 2. stav
41,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno, dřevěná deska
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. DU Tichý 40.
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1947-1948
tempera, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD Endre Nmes 1948
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem r. 1949
kvaš, tuš, uhel, papír na lepence
60 x 44 cm
Signatura: sign. PD Matal
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 60
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, pastel
29 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, barevné křídy, tempera
146 x 235 cm
Signatura: sign. PD Istler 44
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
1969 - 1971
olej, sololit
48 x 48 cm
Signatura: na blindrámu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1969 - 1972
olej, sololit
20 x 26 cm
Signatura: sign. PD Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1974 - 1980
olej, sololit
13 x 13 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1970 - 1974
olej, sololit
28,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
1973 - 1976
olej, sololit
10 x 15 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno, dřevěná deska
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN Vilma Kotrbová 50
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
1954
uhel, akvarel
85,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. DU Jan Bauch 1954
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
tempera, tuš, koláž
31 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD monogramem AH 65 Říčky
originální fotografie
27,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Sudek na podložce
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
50. léta 20. s
kresba uhlem
29 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K Válová
1950 - 1951
olej, plátno
33,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu John Jiří olej 1950 - 51
lept, ruční papír 3/30
27,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |