olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signatura: sign. na rubu K. Vaca 1966
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
monotyp
39 x 27 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, suchá jehla, malba, vrypy 3/20
70 x 55 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
tónovaná pálená hlína s polychromií, plastika
v. 29 cm, hl. 27,5 cm
Signatura: značeno na vnitřní straně náběhu ramene O. Gutfreu
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 102,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 40
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1904
olej, lepenka
55 x 37 cm
Signatura: sign. PD Kubišta B. 19. II. 1904
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kol.r. 1909
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signatura: sign. vzadu W. Nowak
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
146 x 85 cm
Signatura: sign. PD J. V.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
59 x 60 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
enkaustika, olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková 37
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
komb. technika, sololit
74 x 86,5 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 1979
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
komb. technika, karton
49 x 44 cm
Signatura: sign. DU Boštík 197
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
hliníkový plech, dřevo, plastika
v. 80 cm
Signatura: sign. V. Janoušek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
polychromovaný osinkocement, plastika
v. 90 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 87
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
72 x 98 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 90
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
lept a akvatinta 6/15
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
49 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1977
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš, papír
27 x 23,5 cm
Signatura: sign. DU A. Born 79
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
21,8 x 15 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1979
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
originální fotografie
24 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Chochola Paris 69
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 82
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |