originální fotografie
40,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Miloš Koreček 1974
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
barevná litografie, autorský tisk
41 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 58. s dedikací
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
92 x 74 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 1958
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 40 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1976
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
36,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Ota Janeček
tempera, olej, lepenka
19,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 1958
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
39 x 52 cm
Signatura: sign. PU Liesler 80
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
49 x 39 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
112 x 102 cm
Signatura: sign. PD Liesler 71
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
60. léta 20.st
58,5 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Jíra, LD J. Jíra
tempera, akvarel, kvaš, tuš
47 x 61,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Jíra 74. II.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sogn. PD J. Jíra 87, na rubu J. Jíra 87
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 99
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
26 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
koláž, olej, kresba, malba temperou
76 x 57 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 77
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 16 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
koláž
39,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
objekt, sádra, barva
14 x 60 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Koblasa 27/3/61
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, ruční papír
55 x 37 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 69
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
muchláž
41 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD monogramem 18.3.82
barva, pojidlo a cement na kartonu
20,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Valenta
koláž, propalovaný papír, karton na lepence
61 x 45 cm
Signatura: sign. LD E. Ovčáček 65.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba, koláž
29 x 38 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Fára X/80
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
6 x suchá jehla, hedvábí na kartonu 74/99
6 ks 19,7 x 14,8 cm
Signatura: sign. 6 x PD Toyen
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |