kolážovaný objekt
výška 36 cm
Signatura: sign. JK 75
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
koláž
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD JK 79
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1960 - 61
olej, email, vrypy, sololit, strukturální kompozice
101 x 122 cm
Signatura: sign. PN M 60 - 61
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
kvaš, olejová tempera, vrypy
42 x 85 cm
Signatura: sign. LD A. Šimotová 64
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, laky, překližka
100 x 100 cm
Signatura: sign. DU J. Vožniak 1978
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
73 x 81 cm
Signatura: sign. na blind rámu Grygar 62
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
130 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Toyen 55
Vyvolávací cena: | 4 200 000 Kč |
1965 - 70
perforovaný plech
53,5 x 77 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1963 - 67
dřevo, kov
283 x 180 x 60 cm
Signatura: sign. Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
lavírovaná malba kvaší, tušová kresba, ruční papír
50 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
95 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 60 VIII
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD Šíma
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
zalitá struska
176 x 42 x 42 cm
1933/51
olej, plátno
66 x 66 cm ( 26,5 x 26,5 inch. )
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. LD Tikal 26. 11. 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, email, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Medek 66
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, písky, plátno
85 x 67 cm
Signatura: sign. LD JN 66
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
102 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD B. Dlouhý 77
kov, lak, textil, guma
74 x 51 x 48 cm
Signatura: sign. Nepraš
1982 - 83
olej, plátno
105 x 130 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 82 - 3, na rubu obrazu "Blbý program"
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
40 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 73