froasáž, akvarel
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD monogramem LN 86
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
froasáž, karton
50 x 40 cm
Signatura: sign. DU 3/3/92 L´equilibre labile LN
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
pastel, tužka
66 x 53 cm
Signatura: sign. PD Z. Beran 74/2
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
komb. technika
30,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD J. Róna 1985
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
cínová plastika
35,5 x 54 cm
Signatura: sign. na rubu EVA KMENTOVÁ 74
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
75 x 91 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 86
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
email, karton, překližka
23 x 33 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. LN J. Šerých 1975
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
91 x 130 cm
Signatura: sign. PD Smetana 67
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
komb. technika, koláž, tempera, pastel, bar. křídy
61 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD Smetana 86.
olej, sololit
35,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 81
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
asambláž, sololit
80 x 103 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
emailový lak, sololit
179,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
100 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Rittstein 86
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 86
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
42 x 53 cm
Signatura: sign. DU Křenovy dvory 64 Valter
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. PD Valter 93
komb. technika, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. E. Ovčáček 80
2006
komb. technika, tužka, železo, dřevěná deska
63 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2006
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1989 - 1990
olej, plátno
32,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
1988/2002
serigrafie 18/39
52 x 26 cm
Signatura: sign. DU Jan Kubíček 1988/2002
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kombinovaná technika, fix, tuš, pastel
73 x 51 cm
Signatura: sign. DU Milan Grygar 1969
mosaz, dřevo, 18/25
v. 33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu autorova etiketa K. Malich